Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

Aplikace iFIT

ifit logo pro tabletTento článek pojednává o tréninkové aplikaci iFIT. Jedná se o tréninkovou aplikaci, která diktuje nový směr tréninku, a umožnuje jejím uživatelům vychutnat si trénink naplno formou zábavy a požitku z pohybu. Většina kardio trenažérů je konstruována tak, aby byla šetrná k vašim kloubům a mohli jste je využívat celoročně bez ohledu na venkovní podmínky. Nicméně ne každého baví celoročně trénovat na domácím trenažéru a základní programová nabídka se brzy "okouká". Proto firma iCON Fitness přichází s novým inovativním řešením a rozšířením programové nabídky přes tréninkovou aplikaci iFIT.

 

 

Proč iFIT?

Odpověď na tuto otázku je prostá. Cílem tréninkové aplikace iFIT je osvěžení tréninkové rutiny a nastavení motivace a řádu vašemu cvičení. iFIT nabízí kompletní repertoár na poli cvičení a cíleného tvarování vaši postavy. Máte možnost si vytvářet své vlastní tréninkové mapy, či plány, které si vytváříte přes svůj tablet, či přímo přes váš počítač. Můžete se nechat inspirovat doporučenými trasami pro konkrétní den, které vám nabídne samotná aplikace, nebo si tvořit vlastní trasy kdekoliv vás napadne!

Navíc můžete zaznamenávat své výsledky a mít tak pod kontrolou svůj pokrok, případně porovnávat a závodit s ostatními ve vašem okolí, či celém světě. Kromě toho dostanete také tipy na jídelníčky a konkrétní zdravé recepty. 

Klíčem k vytoužené postavě není jen nekončící dril, ale také dlouhodobá strategie, kterou vám tato aplikace vypracuje za vás a s jistotou efektivního a ověřeného přístupu.

Na rozdíl od jiných aplikací máte zde jistotu snadného, bezproblémového a stabilního připojení přes bluetooth + velice intuitivní a jednoduché ovládání aplikace při tréninku. Aplikace je kompatibilní se všemy stroji značky NORDICTRACK a můžete ji tak používat jak na běžeckých pásech, tak i na rotopedech, eliptických trenažérech, stepperech, cyklotrenažérech atd. K většině trenažérům můžete zakoupit i bezdrátový bluetooth pás pro měření tepové frekvence s přesností EKG.  Pokud opravdu chcete mít svůj denní režim pevně pod kontrolou doporučujeme zakoupit i náramek iFIT VUE, což je biomonitor denní akvitiy a můžete tak mít přehled o svém spánkovém režimu, počtu spálených kalorii, vzdálenosti apod.

 

Aplikace iFit Bluetooth® je dostupná na tabletech iOS a Android, které mají následující specifikace:

iOS

iPad 3.generace
iPad 4.generace
IPAD mini
iPad Mini 2
iPad Mini 3
iPad Air
iPad Air 2
iPad Pro
Vyžaduje iOS 8.1+

 

Android

Android 5.1+
1GB Ram
250 MB volného úložiště
WiFi připojení
Bluetooth 4.0+

Při koupi nového tabletu doporučujeme zůstat u ověřených značek jako jsou Apple, Samsung, LG, Nexus, Asus atd. Některé značky jako RCA, Dragon a Insignia nebývají plně kompatibilní.

 

Další články
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací