Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

Kde začít?

Pokud se vám zalíbila aplikace iFIT a vše, co nabízí, tato kapitola je přesně pro vás. 

 

 

Kde začít?

V první řadě je potřeba si zakoupit na našich stránkách licenci iFIT MEMBERSHIP a následně ji uplatnit na oficiálních stránkách výrobce www.ifit.com. Licence je na po zakoupení a registraci aktivní po 12 měsíců.

Současně si stáhněte do svého tabletu aplikaci iFIT BLUETOOTH, která je určená přímo pro propojení aplikace s trenažéry NORDICTRACK a PROFORM přes bluetooth s vaším tabletem a plnohodnotného používání aplikace tréninkové iFIT. Případně iFIT COACH do vašeho mobilu pro spárování s náramkem iFIT VUE pro trénink bez trenažéru. K většině trenažérům můžete zakoupit i bezdrátový bluetooth pás pro měření tepové frekvence s přesností EKG.

 

Tréninkovou aplikaci iFIT Smart Cardio pro iOS a ANDROID tablety můžete stáhnout přímo zde!

  

 

Tréninkovou aplikaci iFIT All-day Fitness Coaching pro iOS a ANDROID smartphony můžete stáhnout přímo zde!

  

 

Následně musíte provést registraci ohledně vašeho členství na stránkách www.ifit.com. Zde je potřeba se zaregistrovat v pravém horním rohu, případně přihlásit, pokud už jste zaregistrovaný.

 ifit membership

 

Následně rozklikněte kolonku "aktivovat kód" a vyplňte následující údaje dle Vašeho iFIT MEMBERSHIP.

ifit membership

 

....a poté co vyplníte údaje se dostanete k poslednímu kroku, vyplnění Vašich platebních údajů. Nelekejte se ale, že by jste museli něco dalšího platit! Jedná se pouze o standardní registraci, která vám umožní po ročním vypršení členství této tréninkové aplikace automaticky prodloužit licenci bez toho, aniž by jste museli registraci opakovat a cokoliv vypisovat znovu. Pokud o prodloužení nemáte zájem, jednoduše členství samozřejmě zrušíte. Celková registrace je velice snadná a nezabere více jak 2 minuty!

IFIT MEMBERSHIP4 – kopie

 

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací