Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

O nás

Vítejte na našich stránkách Nordictrack.cz , které provozujeme jakožto autorizovaný prodejce této značky . Jsme tým odborníků s 10 lety praxe a naší snahou je poskytnout vám dostatek informací o kardio trenažérech a silových strojích značky Nordictrack , pomoci vám s jejich výběrem a zajistit dodávku po celé ČR.

Disponujeme rozsáhlými skladovými prostory s širokým sortimentem značky Nordictrack , dodávky tedy probíhají rychle a bez zbytečných odkladů. K nabízeným produktům zajišťujeme veškeré služby jako jsou dostupnost náhradních dílů, poradenství k produktům, či po vzájemné domluvě záruční a pozáruční servis.

 

Nordictrack cz
Značkový eshop Nordictrack

Americká značka Nordictrack patří již několik desetiletí k tradičním výrobcům cardio trenažérů a fitness strojů po celém světě. Produkty této značky prochází před uvedením na trh řadou testů a vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete funkční a spolehlivý výrobek.

Dodávaný sortiment značky Nordcitrack dobře známe, naší snahou je spolu se zákazníky vždy najít optimální řešení jejich požadavku s ohledem na daný účel či vytyčený cíl.

SkladDF1
Zboží skladem, rychlé dodávky

Nabízené zboží máme přímo na našich skladech, díky čemuž se zbytečně neprotahuje expedice zboží a zákazník jej obdrží v co nejkratším termínu. Týká se to jak trenažérů tak i veškerého příslušenství.

Většina objednávek bez montáže je expedována ještě v den objednání zákazníkem. Před vlastní expedicí stroje je zákazník ještě telefonicky kontaktován.

V případě dodání s montáží se přímo domluvíte na termínu dodání s naším technikem.

 

 

servis, doručení
Doprava, servis a náhradní díly

Dopravu vybraných trenažérů Nordictrack zajišťujeme po celé ČR zcela ZDARMA!

Součástí dodávky je česká dokumentace ke složení trenažéru i jeho obsluze a pokyny pro údržbu zaručující bezproblémové užívání trenažérů Nordictrack.

Po vzájemné domluvě je k dispozici záruční i pozáruční servis, náhradní díly jsou zpravidla dostupné  i po záruční době.Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací