Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

Vše o nákupu

 

Autorizovaný online obchod Nordictrack.cz s 10-ti letou tradicí

nordictrack logoUž 10 let dodáváme našim zákazníkům výrobky značky Nordictrack, značky která si za dobu své existence získala miliony spokojených zákazníků po celém světě. Náš obchod je zárukou oficiálně distribuovaných výrobků značky Nordictrack do České republiky, včetně kompletní originální dokumentace a podrobného českého návodu. 


Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizujeme tisíce objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladové prostory o celkové ploše 1 200 m2


Doprava, servis

U všech trenažérů značky Nordictrack nabízíme dopravu po celé ČR ZDARMA. Díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří ocení kombinaci hry a zdravého pohybu, tak i sportovní oddíly. Zajištujeme záruční i pozáruční servis po vzájemné domluvě. 

  • Ve výjimečných případech je technik oprávněn odmítnout provedení montáže (např. neuzpůsobený prostor pro instalaci, nepřístupná místnost, bezpečnostní důvody atd.).


Odborné poradenství na infolince

Na naší zákaznické lince 488 388 903 je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem trenažérů značky Nordictrack vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Kompletní obchodní podmínky najdete ZDE .

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací