Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

Aplikace iFIT na tabletu

Zde si ukážeme jak vypadá tréninková aplikace iFIT na vašem tabletu. Můžete si vybrat jednu z nabízených aktuálních tras, které vám iFIT nabídne, případně ty, které jste si sami připravili.

 

 

iFIT app na tabletu

Po spuštění tréninkové aplikace iFIT je potřeba přes systém bluetooth napárovat trenažér s tabletem. To je velice snadné, přes tlačítko se symbolem BLUETOOTH umístěné na konzoli trenažéru. Dlouhým stiskem začne problikávat modrou a následně zelenou barvou kontrolka, která vám signalizuje puštění bluetooth systému.

Následně budete moci na tabletu napárovat daný trenažér, a případně jiná zařízení jako je bluetooth hrudní pás pro měření tepové frekvence apod.

ifit parování

 

Po spárování trenažéru s tabletem se můžete vrhnout na menu. Máte možnost si vybrat iFIT vybranou trasu pro daný den v pravé části  nabídky, případně si dát trasu přes "QUICK START", která vám nabídne základní okruh. Nebo si můžete vytvořit vlastní trasu v sekci "DRAW A MAP", pokud jste zrovna neměli po ruce stolní počítač (Jak jsme již zmínili dříve, doporučujeme na vytváření map spíše klasické PC s vašim profilem na stránkách www.ifit.com, kde máte možnost větší variabilitu a přehlednost při vytváření tréninků, v samotné aplikaci na tabletu jsou možnosti omezenější).

QUICK START - je jednoduchý okruh, kde si můžete ručně nastavovat rychlost a sklon. Zároveň můžete sledovat měřené hodnoty jako čas, vzdálenost, tepovou frekvenci apod.

ifit quick

 

DRAW A MAP - V této sekci lze nastavit svojí vlastní trasu, jednoduše si vyhledáte lokalitu a následně jednoduše prstem navolíte místa kde přes které chcete běžet a dáte uložit mapu tlačítkem "SAVE WORKOUT".

ifit tablet

ifit save workout

 

                                             Další kapitola článku   >>> 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací