Udelějte si trénink zábavný
Exercise
Exercise
Activity
Activity
Nutrition
Nutrition
Sleep
Sleep

...a co dál nabízí iFIT?

Zde si ukážeme ještě další zajímé možnosti z nabídky tréninkové aplikace iFIT. Jak již bylo řečeno tato tréninková aplikace není jen o plánování tras, ale také o doporučeném jídelníčku, rozvrhu, řádu a také komunitě, která vám umožní se zlepšovat a porovnávat.

 

Další funkce iFIT app

Na vašem osobním iFIT profilu si můžete pro přesnější měření a kontrolu vašeho pokroku nastavit vaše aktuální hodnoty v sekci "LOG". V kalendáři najdete jaké tréninky máte za sebou, jaká je vaše aktuální hmotnost, jaký jste měli kalorický příjem z potravin a kolik hodnin jste spal na daný den. K většině trenažérům můžete zakoupit i bezdrátový bluetooth pás pro měření tepové frekvence s přesností EKG. Funkcí má aplikace samozřejmě mnohem více, ale toto jsou asi ty nejzajímavější z nich:

ifit hodnoty

 

iFIT DAILY - zde máte možnost si každý den zvolit tréninkové video s konkrétním programem pro vytvarování vaší postavy. Máte tak jistotu, že budete pod dozorem zkušených instruktorů se zaručenými výsledky.

ifit daily

 

iFIT CHALLENGES - zde si mužete vytvořit vlastní výzvu, nebo se k nějaké přidat. Pokud vás již nebaví bojovat sám se sebou, můžete zkusit vyzvat souseda, nebo drtivě pokořit někoho z druhého konce světa.

ifit challange

 

                                             Další kapitola článku   >>> 
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací